Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Ja i moja oponka

Nie odmawiam sobie przyjemności - pomimo oponki

:: nieodmawiamsobie ::

Ja i moja oponka

Przed 30-tką mogłam jeść kiedy i co chciałam, niewiele robić a figurę niemal modelki miałam... Wybiła 30-tka i zmieniła wszystko... Podarowała "oponkę", której nijak pozbyć się nie mogę a może nie było na to chęci, czasu, samozaparcia, ochoty?

Jeśli nie wiesz co to oponka - ciesz się! A jeśli mimo wszystko chciał(a)byś się dowiedzieć - idź do sklepu z dmuchanymi zabawkami, kup dmuchane koło, nadmuchaj je i wciągnij na pas, ubierz obcisłą tunikę, zrób sobie zdjęcie i poznasz czym jest oponka i jak możesz wyglądać po trzydziestce ;)

Bynajmniej nie zamierzam odmawiać sobie swoich dotychczasowych, drobnych, przyjemności: piwko kobiece, chipsy, cola... Uda mi się zatem zrzucić oponkę i zapobiec jej ponownemu pojawieniu się? Nie wiem - postaram się... Mam trochę przygotowania fizjoterapeutycznego choć mało praktykowanego, bo moja kariera zawodowa rozwinęła się w zupełnie innych kierunkach. Zobaczymy czy metody, które sobie opracuję dadzą radę - mam nadzieję, że tak. Jeszcze większą nadzieję mam, że dadzą się aplikować jak już z bezrobocia wyjdę, bo wrócę raczej do pracy siedzącej, w bezruchu jeno w korporacyjnym i biurokratycznym stesie. Tak przy okazji... stres - to dzięki niemu chudnęłam w ostatnich tygodniach w mojej poprzedniej pracy, więc co by tu nie gadać to ma on pewne zalety ;).

Choć... w sumie to chudnąć nie muszę - wagę mam całkiem ok. Wskaźnik BMI na poziomie 24 - norma, może przy górnych granicach, ale jednak norma. Moja oponka musi z(a)nikać, ale jednocześnie biodra musza pozostać mniej więcej na tym samym poziomie. Nie moge przecież zawieść małżonka, któremu mój potrzydziestkowy tyłek bardzo przypadł do gustu ;).

To co - życzcie mi powodzenia. Wskakujcie na facebooka i polubcie, bo tam będę wrzucać różne materiały, które będą mi i Wam przydatne a pewnie do niektórych mogą się moje przyszłe wpisy odwoływać.

To... zaczynamy! Jakieś sugestie?


Głosuj (1)
Potrzydziestka 21:56:58 23/08/2015 [Powrót] Komentuj